Apskates objekti Ventspilī

Parādīt filtrus

Filter by type:

Loading results...


Šarmantā ostas pilsēta Ventspils ir īsta paradīze ģimenes brīvdienām! Ventspils apskates objekti piedāvā plašas izvēles iespējas visām gaumēm. Katram pilsētas viesim noteikti jāapciemo vismaz dažas no mākslinieku radītajām gotiņām, kas laika gaitā kļuvušas par Ventspils neoficiālo simbolu. Romantiķi var doties nesteidzīgās pastaigās pa oļiem klāto liedagu, molu, promenādi vai vecpilsētu. Livonijas ordeņa pils un tās pagrabi sola atklāt vēstures noslēpumus. Uz sportiskām aktivitātēm aicina slēpošanas kalns, virvju trase, veikparks un neskaitāmas sporta halles. Bērni var izpriecāties rotaļu laukumos, izložņāt kuģīšus un izdauzīties pludmalē.

Apskates objekti ģimenēm ar bērniem


Ventspils ir ideāls galamērķis ģimenēm ar bērniem. Šajā Kurzemes pilsētā meklējams viens no aizraujošākajiem bērnu rotaļlaukumiem Latvijā – Bērnu pilsētiņa, kurā kārtīgi izlustēties var gan pavisam mazi ķipari, gan palielāki blēņdari. Jūrmalas parks pieaugušajiem piedāvā iepazīšanos ar enkuru kolekciju, kamēr bērni sevī var sajust Maugli un lēkāt no koka uz koku Džungļu takā. Reņķa dārzā izvietoti neparasti vides objekti, kas ar savu raženo izmēru pat pieaugušajiem liks sajusties kā maziem rūķīšiem. Kopīgs laiks visiem pavadāms arī pludmales akvaparkā.

Apskates objekti jūrniecības un militārā mantojuma cienītājiem


Jūrniecības noskaņas tveramas teju jebkurā pilsētas stūrī, bet šāda veida apskates objekti Ventspilī vislielākajā koncentrācijā meklējami Ventas krastos. Tūristu iecienītā promenāde tagad stiepjas vēl tālāk un ļauj iepazīt grandiozu boju kolekciju, kas pārsteidz ar saviem izmēriem. Ventspilī var izložņāt veselus trīs kuģīšus – loču kuģi “Rota”, zvejas kuģus “Azova” un “Grots”. Noteikti jāapciemo arī dienvidu mola bāka. Aizraujošu piedzīvojumu garantē 46. krasta aizsardzības baterijas uguns koriģēšanas tornis.

Apskates objekti aktīvā dzīvesveida piekritējiem


Arī aktīvā dzīvesveida piekritēju vidū iecienīts galamērķis ir Ventspils. Apskates objekti ciemos aicina visdažādāko sporta veidu cienītājus. Daudzas aktivitātes pieejamas Piedzīvojumu parka teritorijā. Tur meklējams veikborda parks, viena no labākajām BMX trasēm Latvijā, batutu komplekss, aizraujoša virvju trase, dažādas atrakcijas bērniem, bet ziemā baudāmi kalnu slēpošanas prieki. Ventspils skeitparkā triku meistariem pieejama viena no modernākajām rampām Baltijā. Dažādām sportiskām aktivitātēm var nodoties Zilā karoga pludmalē. Piemēram, kā būtu ar kādu volejbola partiju?   Vai savā brīvdienu plānā esi iekļāvis šo aizraujošo pilsētu? Ventspils apskates objekti tevi jau gaida!